c.Покровське Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Покровська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Загальна інформація про школу

Комунальний заклад Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів ради  є комунальною власністю Врадіївської районної ради, Врадіївського району Миколаївської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Врадіївської РДА. Будівля школи прийнята в експлуатацію у 1970 році. У  2017 - 2018 навчальному році у школі працює 18 педагогічних працівників та 13 працівників з числа обслуговуючого персоналу. В школі навчається 76 учнів   в 10 класокомплектах, середня наповнюваність класів становить майже 8 учнів.
У поточному році працює 1 група продовженого дня, яку відвідує 28 учнів. Для учнів організоване гаряче харчування.Підвіз учнів до школи здійснюється шкільним автобусом. До школи підвозяться діти з п’яти сіл - Йосипівки, Филимонівки, Капітанки, Юр’ївки, Тарасівки ,  всього 28 чоловік. Школа забезпечена проточною водою та газовим опаленням.